1 rok temu

"Wiedźmin" zostaje na Podhalu!

To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla kibiców Podhala Nowy Targ. Przemysław Odrobny w dalszym ciągu będzie bronił dostępu do bramki nowotarskiego klubu.

Już od trzech sezonów Przemysław Odrobny z powodzeniem występuje w drużynie Podhala Nowy Targ. Z pewnością nie zmieni się to przed sezonem 2020/21. Popularny "Wiedźmin" zostaje w zespole z Nowego Targu, który w nadchodzącym sezonie poprowadzi Andrei Gusov.

Od wielu lat Odrobny utrzymuje bardzo dobrą skuteczność obron. Tylko w zeszłym sezonie - na krajowym podwórku - wychowanek Stoczniowca Gdańsk bronił ze średnią skutecznością 92,6%. Na lodzie "Wiedźmin" spędził natomiast aż 2900 minut - najwięcej spośród bramkarzy w Polskiej Hokej Lidze w sezonie 2019/20

Golkiper Podhala to kolejny po Robercie Mrugale, Macieju Sulce i Adrianie Słowakiewiczu zawodnik, który przedłużył swoją umowę z nowotarskimi "Szarotkami". W drużynie Andreja Gusova zobaczymy również na pewno Kaspra Bryniczkę, Damiana Tomasika, Mateusza Bepierszcza oraz Fabiana Kapicę.

Udostępnij